Maitinimo blokas PSA12010 1A/12V
3,68
(Kaina be PVM)
4,45
(Kaina su PVM)
su PVM
Maitinimo blokas 12V 1A
Liko tik 1
produkto kiekis: Maitinimo blokas PSA12010 1A/12V
Į krepšelį
SKU:
MB1.0/12
Kategorijos:
12 V AC
DC
Maitinimo šaltiniai
Maitinimo šaltiniai
Žymos:
12 V AC
DC
Main
Dalintis:
Facebook
Linkedin
Whatsapp
Aprašymas
Papildoma informacija
Išėjimo srovė
1 A
Išėjimo įtampa
12VDC