Hikvision kronšteinas DS-1473ZJ-155
4,81
/ 12 mėn.
46,18
(Kaina be PVM)
55,88
(Kaina su PVM)
su PVM
Hikvision DS-1473ZJ-155 sieninis kronšteinas
Metalinis
Neturime
Gamintojas:
Hikvision
SKU:
KRDS1473ZJ-155
Kategorijos:
IP vaizdo apsauga
Kronšteinai
Papildoma įranga
Žymos:
IP vaizdo apsauga
Kronšteinai
Main
Papildoma įranga
Prekės ženklas:
Hikvision
Dalintis:
Facebook
Linkedin
Whatsapp
Aprašymas
Papildoma informacija
Medžiaga: Aliuminis
Spalva: Balta
Svoris: 650 g (1.4 lb.)
Išmatavimai: Ø 155 mm × 183.5 mm × 240 mm